Gruzja – fotorelacja z wyprawy

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Gruzja – Europa, czy już może Azja? Kraj mały, ale mający wszystko co dobre dla podróżnika.Góry, morze, stepy, wczesnośredniowieczne Kościoły, perfekcyjna kuchnia, doskonałe wino i wiele, wiele innych. Dodatkowo, bardzo duża dostępność lotów z Polski za które wcale nie trzeba płacić nie wiadomo ile pieniędzy. W dobrym momencie lot kupimy poniżej 200 zł w dwie strony. Na miejscu ceny zaskakują na plus dla naszego portfela 🙂 nocleg dla mniej wymagających znajdziemy już za 20 zł (nawet ze śniadaniem), kawy napijemy się od 1zł, a do każdego miejsca dojedziemy popularnymi marszrutkami również po dobrej cenie. W stolicy znajdziemy również Polskie akcenty- Bar Warszawa, oraz gdy byłem ostatnio- sklep z Polskimi zapiekankami. Bywaliście w tych miejscach? A może znacie jakieś inne?
Ogólnie Gruzja to doskonały kierunek, mający w sobie wszystko. Moim zdaniem taki do którego warto wrócić drugi raz i kolejny, nawet o innej porze roku, aby odkryć coś na nowo.
Zapraszam na fotorelację 🙂

Monastyr Monastyr Monastyr Monastyr Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy Gruzja - fotorelacja z wyprawy
A Wy ile razy byliście w Gruzji i o jakiej porze? co najmilej wspominacie?

Odkryj więcej

Kambodża

Kambodża – Siem Reap – Angkor

Kambodża to bez wątpienia jeden z biedniejszych krajów w którym miałem okazję być. W wielu aspektach zaskakujący – pozytywnie, a czasem śmiesznie. Co zaskakuje najbardziej?

Sycylia za grosze
Włochy

Włochy: Sycylia za grosze

Włochy to doskonały kierunek na dłuższy lub krótszy pobyt. Dostępność i ilość tanich lotów jest ogromna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.